بازاریابی ربایشیبازاریابی محتوابرگزیده های سردبیردیجیتال مارکتینگ

خلاقیت در تولید محتوا

برای نویسندگی در جهت تولید محتوا، رویکرد شما باید با دیدگاه و خواست مشتری هماهنگ بشه. از همه مهم‌تر، محتوای اینترنتی باید برای جایگاه، زمان و مخاطب فعلی باشه.

در بازاریابی محتوا و فرایند ایده پردازی، شما باید نسبت به موضوعات گوناگون کنجکاو باشید و تا میتونید منابع مرتبط با موضوعی که درباره آن می‌نویسید رو بررسی کنید. به ابن ترتیب مواد خام اولیه رو فراهم میکنید. برای تولید یک ایده خلاق در تولید محتوا نیاز دارین تا ترکیب جدیدی از عناصر موجود رو ارائه بدید.روش های علمی برای تولید ایده خلاق به عنوان مثال طوفان فکری و… بصورت تیمی بسیار موثر تر از کار فردی میتونه منجر به خلاقیت در تولید محتوا بشه.خلاقیت مثل یه شتابدهنده قوی شمارو از جاتون میکنه و میبره و فاصلتون رو از بقیه رقبا و هم سطح هاتون زیاد میکنه . اما همین خلاقیت در زمان نبودنش پایان عمر کاریتون رو رقم میزنه . ‌‌

‌خلاقیت قطعا اگر یه عنصر دم دستی بود همه داشتن! پس میتونید پیداش کنید، به کارش بگیرید و خودتون رو جلو بکشید .
‌‌‌
تو داستان تولیدمحتوا ، ذهن خلاق مثل یه تیکه طلای ناب ۱۸ عیار میمونه . هرچقدر که زمان میخوره به همکاریتون با کارفرما، راه نجات شما چیزی نیست جز خلاقیت، چون تولید محتوا بدون فراز و نشیب، بدون خلاقیت و در نتیجه عدم جذب مخاطب، نتیجش پایان عمر همکاری شماست با کارفرما و حتی کسب و کارتون برای پیشرفت .
‌‌
شاید این بدترین قسمت این کار باشه چون حرکت های خلاقانه شما، خیلی سریع به چشم کارفرما معمولی میشه و انتظارات گسترش پیدا میکنه .
‌‌‌
یکی از چالش های رو به رو عدم همکاری کارفرما برای حرکت های استراتژیک و خلاقانه بعدیه ! چون هرچقدر که پیش میرید نیاز دارید از فرصت های جدید با امکانات و نیازهای جدید استفاده کنید و اینکه طرف مقابلتون درک کنه باید به عنوان سفارش دهنده خدمات تولیدمحتوا، خودش هم قدم های بزرگتری برداره کار بس سخت و طاقت فرساییه !
اگر همین حرفارو کسی بود که قبل تر به من بزنه قطعا هزینه های کمتری تا الان داده بودم !
پس حتی برای رو کردن آس پیکتونم برای طرف مقابل استراتژی داشته باشید ! 
از من به شما از طرف برادر کوچیکتون نصیحت !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا